PARTEM TEMİZLİK

AR GROUP şirketler topluluğunun önde gelen markalarından biri olan PARTEM Temizlik, modern makine donanımı ve Ar İş Gücü’nün desteklediği profesyonel kadrosu ile başta Bursa olmak üzere Türkiye'nin 36 ilinde temizlik hizmetlerini sürdürmektedir. 2004 yılında kurulan PARTEM Temizlik, kurumsal şirketler, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere tüm özel ve resmi alanlarda temizlik ve servis hizmeti vermektedir.

Komple bina dış-iç temizliğinden fabrikaların temizliğine, sahil çöp toplama ve temizliğinden açık hava-park-bahçe temizliğine, terminaller gibi geniş alan ve yoğun kullanım olan yerlerin temizliğinden raylı sistem (alan ve tren) temizliğine, banka ve ofis temizliğinden okullara, yemekhanelerden hizmet kurumlarına kadar tüm yaşam alanlarında PARTEM daima sizinle. “Doğru işe doğru eleman, doğru techizat ve doğru kimyasal” prensibi ile 17 yılı geride bırakan PARTEM Temizlik, AR GROUP’un farklı alanlarda sunduğu üst düzey hizmetlerin bir başka örneğidir.

EĞİTİMLİ PERSONEL

Personelimizin sürekli gelişimini önemsiyor, alanlarında yüksek bilgi sahibi olmaları için onları destekliyoruz.

KALİTELİ EKİPMAN - MALZEME

Temizlik ve sağlık için kaliteli malzeme ve doğru kimyasalları kullanıyor, tercih edildiğimiz her noktada hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

HIZLI & ETKİLİ HİZMET

Çalışma ve yaşam alanlarında zamanın size kalması için en hızlı ve etkili şekilde görevimizi yerine getiriyor, uzun süreli temizliği önemsiyoruz.